RYCHLÉ ODKAZY

VŠFS
přes 11000 uživatelů
MUP
přes 7000 uživatelů
VŠO
přes 7000 uživatelů
UJAK
přes 4000 uživatelů
MENDELU (MZLU)
přes 3500 uživatelů
VŠH
přes 2400 uživatelů
ZCU
přes 1300 uživatelů
BIVS
přes 700 uživatelů
VŠEM
přes 300 uživatelů

PROJEKT MATROS.CZ

Naše mise

MATROŠ.CZ je studentský komunitní systém, který napomáhá vysokoškolákům v jejich studiu. A to pomocí vzájemného sdílení materiálů, zápisků, zkušeností a podobných informací (viz VYUŽITÍ). Jsou to tedy takové neoficiální stránky studentů. Matroš je určen výhradně studentům, máme striktní pravidla a systém kontroly proti přístupu učitelů.

Snažíme se vyvíjet systém tak, aby disponoval přehledností, jednoduchostí a účelností. Systém neustále vylepšujeme (vždy hledíme na nápady a žádosti uživatelů). A navíc Matroš je zásadně bez reklam.

Naše historie a úspěchy

Náš systém byl poprvé spuštěn na podzim roku 2006 na škole VŠFS v Praze. Systém za dobu své existence urazil kus cesty, na VŠFS je registrováno více než 9000 uživatelů, což z něj dělá největší systém pro studenty VŠFS. Zároveň jsme dosáhli hranice 5000 uživatelů na MUP a VŠO, kde se Matroš stal také primárním studentským systémem, a tedy důležitým nástrojem pro studium. Celkově počet našich uživatelů překročil hranici 25000 a dále roste!

Dalo by se říci, že zavádění Matroše probíhalo v několika vlnách:

Na spolupráci se studenty dalších škol se těšíme!

Zajímá tě více?

Je možné, že na tvé vysoké škole existuje podobný systém, ale my ze zkušenosti víme, že náš systém je přehlednější a efektivnější, a tedy ve výsledku ti může lépe pomoci při studiu.

Dále na těchto stránkách můžeš najít: